Bomontiada | Exit Projects

Bomontiada

Bomontiada

Bomontiada

Exit Projects'in Bomontiada'da Düzenlediği 90'lar Gecesi Müşteri Yorumu

Geçen hafta sonu Exit Projects'in Bomontiada'da düzenlediği 90'lar gecesine katıldım ve harika bir gece geçirdim! Her şey mükemmeldi: müzik, atmosfer, insanlar... 90'ların en güzel şarkılarını dinleyerek nostalji dolu bir akşam yaşadım. DJ'ler harika bir seçim yapmışlardı, tüm gece dans etmeden duramadım.

Etkinlik alanı da çok güzeldi. Bomontiada'nın tarihi atmosferi 90'lar temasıyla mükemmel bir şekilde uyum sağlamıştı. Dekorasyon da çok özenliydi, her köşede 90'lara ait bir şeyler görmek mümkündü.

Etkinlikte sunulan yiyecek ve içecekler de çok lezzetliydi. Özellikle 90'lara ait klasik kokteyller çok hoşuma gitti.

Exit Projects'e bu harika geceyi organize ettikleri için çok teşekkür ederim. 90'ları seven herkese bu etkinliği kesinlikle tavsiye ederim!

Detaylı Yorum:

  • Müzik: 5/5 - DJ'ler 90'ların en güzel şarkılarını seçmişlerdi ve tüm gece dans etmeden duramadım.
  • Atmosfer: 5/5 - Bomontiada'nın tarihi atmosferi 90'lar temasıyla mükemmel bir şekilde uyum sağlamıştı. Dekorasyon da çok özenliydi.
  • Yiyecek ve İçecek: 5/5 - Sunulan tüm yiyecek ve içecekler çok lezzetliydi. Özellikle 90'lara ait klasik kokteyller çok hoşuma gitti.
  • Personel: 5/5 - Tüm personel çok güler yüzlü ve yardımseverdi.

Genel Değerlendirme:

Exit Projects'in Bomontiada'da düzenlediği 90'lar gecesi, 90'ları seven herkesin keyif alacağı harika bir etkinlikti. Müzik, atmosfer, yiyecek ve içecekler, personel her şey mükemmeldi. Bu etkinliği kesinlikle tavsiye ederim!

Bomontiada